USŁUGI

Coolifting pozwala cieszyć się piękną i zdrową skórą w zaledwie 5 min!

 

 

Coolifting, idealny zabieg bankietowy:

Już jedna sesja daje natychmiastowy efekt wygładzenia skóry, likwiduje powierzchowne zmarszczki i spłyca głębokie zmarszczki. Skóra jest nawilżona, napięta, pełna witalności i blasku. Dla pełnego efektu rekomendowane jest 4-6 sesji co tydzień uzyskując efekt odmładzający: intensywną stymulację syntezy kolagenu i elastyny, regenerację skóry oraz poprawę jakości i tekstury skóry.

Do podtrzymania efektu wystarczy jedna sesja raz na kilka miesięcy.

Zabieg nie wymaga znieczulenia i okresu rekonwalescencji, a efekty widoczne są już kilka minut po jego wykonaniu. Nie powoduje uszkodzeń skóry oraz powstawania blizn jak przy tradycyjnym liftingu.

 

Jak działa Coolifting?

CooLifting łączy cztery technologie w jednym urządzeniu:

-wykorzystuje przepływ CO2, powodując lokalne rozszerzenie naczyń krwionośnych, zmiany powinowactwa hemoglobiny do O2 (efekt Böhra), lokalną regulację pH i wzmocnienie procesu lokalnej lipolizy.

-aplikuje CO2 pod bardzo wysokim ciśnieniem, osiągając bezpośrednie i pośrednie korzyści poprzez mechaniczną stymulację fibroblastów oraz poprzez wprowadzanie dużych ilości CO2 i składników aktywnych w głąb skóry w bardzo krótkim czasie.

-aplikuje CO2 w bardzo niskiej temperaturze w bardzo krótkich impulsach, w celu wywołania skurczu naczyń krwionośnych i skurczu tkanek. Analizowane obydwa te zjawiska w całości powodują rozszerzanie i zwężanie naczyń krwionośnych prowokowane przez CO2 i niską temperaturę (ok. -15⁰C), powodując efekt „pompowania” nazwany „vis-a-paradox”, który jest ważny dla lokalnego oczyszczenia z toksyn i odpowiedniego natlenienia tkanek.

-jako TDS (transdermic delivery systems): pozwala składnikom aktywnym na łatwiejszą penetrację warstwy rogowej naskórka.

Efekty Cooliftingu

 

 

 

Cena zabiegu to 450 zł.

 

Umów się na wizytę :

tel. 666 183 223

e- mail: kontakt@krefftclinic.pl