USŁUGI

Nucleofill, czyli najwyższy poziom profilaktyki starzenia się skóry w Krefft Clinic.

Nucleofill, czyli najwyższy poziom profilaktyki starzenia się skóry w Krefft Clinic.
Nucleofill Croma Pharma to linia innowacyjnych preparatów do biostymulacji tkankowej zawierających naturalne polinukleotydy, które:

 

 1. nawilżają skórę,
 2. liftingują skórę,
 3. eliminują wolne rodniki.

Polinukleotydy to drobne fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA, które oddziałują na skórę w trzech kierunkach:

 

 1. Wpływają na fibroblasty, czyli występujące w skórze właściwej komórki tkanki łącznej, odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny (białek budulcowych skóry).  Polinukleotydy działają dwukierunkowo: pobudzają dojrzewanie fibroblastów, ale także stymulują je do produkcji kolagenu typu I.
 2. Mają silne  właściwości  hydrofilne. Cząsteczki te wiążą wodę, co zapewnia długotrwałe, izoosmotyczne nawodnienie skóry.
 3. Eliminują wolne rodniki, odpowiedzialne za stres oksydacyjny i przedwczesne starzenie się skóry. Działanie antyoksydacyjne przynosi wiele korzyści i stanowi podstawę pielęgnacji anti-aging.

Połączenie biostymulacji, nawilżenia i antyoksydacji przynosi spektakularną poprawę, a efekty Nucleofillu są potwierdzone naukowo. Badania kliniczne dowodzą, że preparat polinukleidowy:

 

 1. spłyca zmarszczki,
 2. zwęża pory,
 3. poprawia grubość i napięcie skóry,
 4. ujednolica koloryt,
 5. zwiększa nawilżenie i elastyczność skóry.

Zabieg wykonywany jest przez lekarza, który podaje preparat za pomocą igły techniką bolusową w tak zwane punkty bioestetyczne. Osobom wrażliwym na ból proponujemy zastosowanie znieczulenia miejscowego przed zabiegiem. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Nucleofill STRONG

Do wyboru mamy NucleoFill Medium i NucleoFill Strong. Preparat Medium dedykowany jest pacjentom, którzy nie mają  jeszcze mocno zaznaczonych cech starzenia się skóry – może stanowić rozwiązanie first treatment, idealne dla osób 20-, 30- letnich świadomie podchodzących do pielęgnacji skóry. 

Z kolei NucleoFill Strong przeznaczony jest dla pacjentów ze skórą dojrzałą, odwodnioną  i problemową. Skutecznie redukuje zmarszczki i bruzdy, ujędrnia i uelastycznia skórę, poprawia koloryt. Sprawdza się również w terapii blizn i rozstępów.