USŁUGI

PROFHILO® – nowy standard w zabiegach na twarz i szyję

 

PROFHILO® jest to innowacyjny produkt, który ma za zadanie przywrócić elastyczność i na nowo nadać twarzy właściwy owal. Opracowany został przy użyciu technologii NAHYCO. Oznacza to uzyskanie ustabilizowanego termicznie hybrydowego kompleksu kwasu hialuronowego bez dodatku żadnych chemicznych czynników sieciujących. Co więcej charakteryzuje się najwyższym stężeniem kwasu hialuronowego oraz wyjątkowo długim czasem działania. Preparat ten jest biokompatybilny z tkanką – przywraca naturalny poziom stężenia kwasu hialuronowego w skórze, co prowadzi do poprawy elastyczności i nawodnienia.

 

W celu osiągnięcia pełniejszego efektu liftingu oraz wysmuklenia twarzy, została opracowana specjalna metoda podania preparatu PROFHILO®. Technika BAP polega na ograniczeniu obszaru iniekcji do 5 punktów bioestetycznych wyznaczonych po obu stronach twarzy. Technika ta redukuje ból, skraca czas rekonwalescencji, a także zmniejsza liczbę koniecznych sesji zabiegowych. Efekt przebudowy tkanek uzyskuje się już po dwóch zabiegach przeprowadzonych w odstępie jednomiesięcznym. 

 

 

 

 

Jakie są wskazania do zabiegów z wykorzystaniem PROFHILO®?

PROFHILO® jest wskazany do stosowania w skórze twarzy, jak i całego ciała w celu wygładzenia konturów i zmniejszenia wiotkości skóry. W szczególności w skórze okolic policzkowo-jarzmowych, podpoliczkowych, ramion, dłoni, brzucha.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegów?

Wyrobu medycznego PROFHILO® nie należy stosować jednoczasowo z innymi zabiegami, takimi jak peeling laserowy oraz średniogłęboki peeling skóry.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg nie jest bolesny i nie wymaga znieczulenia. Spoistość PROFHILO® powoduje szybkie rozprzestrzenianie i integralność w tkance oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia procesów zapalnych w skórze.

Jak szybko mogę wrócić do normalnych zajęć po zabiegu?

Z uwagi na niewielką inwazyjność, zabiegi nie wymagają okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu można powrócić do codziennych aktywności.

Czy po podaniu produktu mogą wystąpić jakieś działania niepożądane?

Podczas stosowania produktu PROFHILO® mogą się pojawić takie objawy w miejscu wstrzyknięcia jak ból, uczucie ciepła, zaczerwienienie lub obrzęk. Te działania niepożądane można złagodzić poprzez przyłożenie lodu do leczonego miejsca. Na ogół ustępują one w krótkim czasie.