USŁUGI

Aminokwasowa Terapia Zastępcza AART – JALUPRO® – wsparcie procesów metabolicznych i komórkowych skóry.

 

 

Aby skutecznie spowolnić proces starzenia się skóry i przywrócić jej naturalne piękno, sprężystość i zdrowy koloryt należy wspierać jej procesy metaboliczne i komórkowe. W myśl tej zasady powstała Aminokwasowa Terapia Zastępcza AART – JALUPRO® zawierająca pełną linię produktów zarówno tych do iniekcji: Jalupro® classic i HMW jak i aminokwasową terapię doustną Jalupro® Drink.

Tajemnicą skuteczności Jalupro® jest wspomniana Aminokwasowa Terapia Zastępcza opracowana przez naukowców szwajcarskiej firmy z 15 letnim doświadczeniem, obecnej w 40 krajach na świecie-Professional Derma. Bezpieczeństwo i efektywność terapii została potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi, a w chwili obecnej zostało wykonanych pond milion zabiegów.

To zasługa funkcjonalnej formuły czterech specyficznych aminokwasów zawartych w produktach Jalupro®: Glicyny, L-Proliny, L-Lizyny, L-Leucyny w połączeniu z nieusieciowanym, mało i wielkocząsteczkowym kwasem hialuronowym o wielkości molekuły 200 kDa w Jalupro® classic oraz 1400-1600 kDa w Jalupro® HMW.

JALUPRO® classic

JALUPRO® classic przywraca blask i elastyczność skórze oraz zapobiega utracie jej jędrności. Działa doskonale zarówno na skórę twarzy, jak i całego ciała. Redukuje zmarszczki i zapobiega powstawaniu elastozy. Poprawia wygląd blizn – także tych potrądzikowych, keloidów oraz rozstępów.

JALUPRO® HMW

JALUPRO® HMW to produkt, którego zadaniem jest bioregeneracja szczególnych obszarów skóry, które są najbardziej narażone na powstawanie głębokich zmarszczek i bruzd, np. skóry szyi i dekoltu.

Terapia HMW przynosi długotrwałe nawodnienie w wyniku długiego utrzymywania się produktu w skórze, dlatego zalecana jest szczególnie dla starzejącej się skóry, gdzie wszystkie procesy metaboliczne są mniej aktywne.

JALUPRO® DRINK

JALUPRO® Drink i JALUPRO® Tablets to suplement diety, które cechuje unikatowy skład o udowodnionej skuteczności działania. Produkt zawierają trzy aminokwasy niezbędne do produkcji kolagenu: glicynę, prolinę oraz I-lizynę. Zwiększają efektywność zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i regeneracyjnej; przyspieszają gojenie się ran; znajdują zastosowanie w ortopedii; poprawiają kondycję włosów, skóry i paznokci.

 

Przebieg zabiegu:

Aby zapewnić komfort pacjentowi, przed zabiegiem miejsce korekcji znieczulane jest za pomocą specjalnego kremu. Po przygotowaniu preparatu i dezynfekcji skóry wykonuje się iniekcje. Zabieg polega na bezpośrednim wstrzyknięciu podskórnie za pomocą kaniuli lub cienkich igieł odpowiedniego produktu JALUPRO.

 

Wskazania:

– fotostarzenie i anti-aging twarzy oraz ciała (stopień umiarkowany i poważny)

– skóra sucha i odwodniona

– zabiegi wykonywane w okresie letnim

– początek zabiegów regeneracyjnych

– przygotowanie, poprawa i przedłużenie rezultatów różnych procedur estetycznych

 

Przeciwwskazania:

  • Ciąża i karmienie piersią
  • Nieuregulowana cukrzyca
  • Choroby nowotworowe
  • Choroby skórne (wirusowe, bakteryjne) w miejscu przeprowadzania zabiegu
  • Infekcje wirusowe lub bakteryjne
  • Przyjmowanie środków przeciwzakrzepowych

 

Efekty:

 

 

 

 

 

 

 

   

 

   

 

 

 

 

Krefft Clinic we Wrocławiu – autoryzowany gabinet Jalupro Ⓡ i Jalu-Toxin.