USŁUGI

ZO SKIN health – marka dermokosmetyków dla wymagających.

ZO SKIN HEALTH – marka dermokosmetyków dla wymagających.

 

O MARCE

ZO SKIN HEALTH to amerykańska marka kosmetyków, która została stworzona w 2007 r. Jej pomysłodawcą i twórcą jest znany dermatolog, badacz, innowator – dr Zein Obagi. 

Dr Zein Obagi już od ponad 35 lat zajmuję się tworzeniem zaawansowanych rozwiązań do pielęgnacji skóry. Dzięki wizjonerskiemu podejściu zyskał międzynarodową sławę i autorytet w dziedzinie odmładzania i utrzymania skóry w dobrej kondycji. W 1987 założył swoją pierwszą firmę dermokosmetyczną. Wymyślił i wprowadził na rynek m.in, Obagi Nu-Derm oraz Obagi Blue Peel. W 2007 r. zakończył współpracę z Obagi Medical Products i założył ZO Skin Health. W 2012 r. powołał do życia ZO Medical, gdzie opracowywane są rozszerzone terapie i protokoły stosowania jego produktów. 

 

O ZAŁOŻYCIELU

Dr Zein Obagi jest dermatologiem i od ponad 35 lat pionierem zaawansowanych metod pielęgnacji nastawionych na profilaktykę zdrowej skóry, a nie jedynie na jej leczenie. Nowatorskie podejście doktorowi Obagi przyniosło międzynarodowe uznanie i pozycję wiodącego autorytetu w sprawach zdrowia i odmładzania skóry. Innowacyjne rozwiązania w przywracaniu skóry do zdrowia wdrożone przez dr Obagi uchodzą dziś za standard w pielęgnacji. Dr Obagi jest także wyliczany jako jeden z wiodących ekspertów peelingu chemicznego na świecie oraz autorytet w sprawach leczenia skór różnej karnacji, często nadzoruje kuracje najbardziej skomplikowanych przypadków. W życiu zawodowym dr Obagi udziela się również jako pedagog prowadząc ćwiczenia dla tysięcy chirurgów plastyków i dermatologów na całym świecie. Jest także spełnionym autorem i wykładowcą z dorobkiem ponad 500 przeprowadzonych warsztatów na tematy związane ze zdrowiem i odmładzaniem skóry. Przełomowe postępy poczynione przez dr Obagi sprawiają, że jego imię stało się niemalże równoznaczne z pielęgnacją przynoszącą rezultaty.

 

WIZJA I MISJA MARKI

ZO SKIN HEALTH dzięki swojej innowacyjności i efektywności pragnie być najlepszym na świecie producentem profesjonalnych dermokosmetyków.

Firma stale się rozwija i dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania w pielęgnacji i leczeniu skóry oparte o najnowsze postępy technologiczne terapii skóry, unikatowe systemy dostarczania składników, biotechnologiczne kompleksy oraz unikalne formuły. Zapewnia lekarzom i pacjentom całościowe programy opieki łączące zabiegi terapeutyczne z codzienną pielęgnacją, gwarantując pacjentom ciągłość zdrowia skóry, bez względu na wiek, karnację czy jej nietypowy stan.

WSPÓŁPRACA ZO SKIN HEALTH – LEKARZ

Założyciel ZO SKIN HEALTH uważa, że najważniejszy jest odpowiedni dobór pielęgnacji i nadzór lekarza nad pacjentem podczas jej stosowania, dlatego jedyną drogą dostępu dla pacjenta do produktów tej matki jest lekarz. Dr Obagi stawia duży nacisk na szkolenie lekarzy rekomendujących jego produkty, tak aby dobierane one były bezbłędnie do potrzeb klienta. 

 

WSPÓŁPRACA LEKARZ – PACJENT

Wszystko zaczyna się od konsultacji z lekarzem dermatologiem bądź lekarzem medycyny estetycznej, który po zebraniu szczegółowego wywiadu lekarskiego i zbadaniu skóry pacjenta planuje odpowiednią pielęgnację. Pierwsza wizyta w Krefft Clinic, na której omawiane są cele i przebieg terapii trwa około godziny. Pacjent po wizycie otrzymuje “receptę” ze szczegółowo rozplanowanym stosowaniem dermokosmetyków. 

Dr Obagi wskazuje trzy filary zdrowej i zadbanej cery:

1. przygotowanie skóry- czyli oczyszczanie, eksfoliację i tonizacje.

2. profilaktykę i korygowanie – czyli kosmetyki indywidualnie dobrane do potrzeb, wieku i rodzaju skóry pacjenta. 

3. ochronę przeciwsłoneczną – czyli produkty o najszerszym i najbardziej wszechstronnym zakresie zabezpieczenia przed promieniowaniem.

INDYWIDUALNY DOBÓR KOSMETYKÓW DLA PACJENTA:

 • Konfigurowalne protokoły pozwalają indywidualizować tok leczenia w zależności od potrzeb i priorytetów pacjenta.
 • Szybkie efekty i zauważalna poprawa wyglądu skóry w ciągu 2-3 tygodni przynoszą pacjentom dużą satysfakcję.
 • ZO SKIN HEALTH pozwala przygotować skórę do zabiegów jak i wspiera procesy gojenia, wzmacnia efekty leczenia i zapobiega komplikacjom po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. 
 • Programy nakierowane są nie tylko na leczenie, ale również działają by zapobiegać przyszłemu uszkadzaniu skóry.
 • Programy pozwalają pacjentom nosić makijaż i niezmiennie wykonywać codzienne czynności bez utraty rezultatów.

 

TECHNOLOGIE ZO SKIN HEALTH:

ZO SKIN HEALTH dostarcza lekarzom najbardziej progresywne i kompletne produkty leczenia. Programy zbudowane są w oparciu o innowacyjne składniki połączone tak aby całościowo odpowiadać na potrzeby pielęgnacji i leczenia. Co więcej, wiele uwagi zostało poświęconej, by proces kuracji był najbardziej jak to możliwe przyjazny pacjentom. 

 • Technologia przeciwzapalna stworzona do walki z przewlekłymi zapaleniami, które skutkują brakiem tolerancji na składniki aktywne stosowane w terapii, nieudanym leczeniem lub nadwrażliwością.
 • Składniki redukujące zaczerwienienia.
 • Ochrona i utrzymanie integralności DNA.
 • Wzmocnienie funkcji barierowych skóry dla szybszego gojenia i zwiększenia odporności skóry na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.
 • Stymulacja i stabilizacja komórkowa zachowuje optymalne działanie skóry przy użyciu różnych technologii: witaminy A, peptydów, czynników wzrostu pochodzenia roślinnego i enzymatycznego oraz białek biomimetycznych.
 • Nawilżanie i łagodzenie skóry bez wywoływania uszkodzeń spowodowanych tradycyjnymi nawilżaczami.
 • Kompleksy antyoksydantów zapewniające skórze całościową ochronę.
 • Kompleksy ZO® Triple-Spectrum Protection®: ochrona przed promieniowaniem UVA/UVB, HEV i IR-A.
 • Unikalne, wielofunkcyjne kompleksy i systemy podawania składników.

 

ZO SKIN HEALTH W KREFFT CLINIC WE WROCŁAWIU

Zdecydowaliśmy się na współpracę z marką ZO SKIN HEALTH po wielomiesięcznym testowaniu produktów tej marki na sobie. Spektakularne efekty przekonały nas do współpracy i rekomendowania ich naszym pacjentom. Terapia momentami jest trudna, w szczególności retinolem, który w przypadku tej marki jest w odpowiednim stężeniu i na odpowiednim podłożu, jednak efekty wynagradzają wszystkie trudne momenty. 


Zapraszamy do Krefft Clinic na konsultacje z dr Katarzyną Krefft i dr Martą Saj, które indywidualnie dobiorą dla Państwa odpowiednia pielęgnacje i otoczą opieką podczas jej stosowania. 

Marta Saj - ZnanyLekarz.pl