USŁUGI

ZABIEGI BANKIETOWE – natychmiastowy efekt bez rekonwalescencji

ZABIEGI BANKIETOWE – czyli jak poprawić wygląd skóry bez okresu rekonwalescencji i pięknie wyglądać w okresie świątecznym i na imprezie sylwestrowej.

 

1. CooLifting czyli młodsza o kilka lat w 5 minut. Jeden z ulubionych zabiegów gwiazd w ponad 60 krajach na całym świecie. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do swoich codziennych zajęć – bez gojenia i okresu rekonwalescencji. Zabieg ten daje natychmiastowy efekt liftingu: wygładza skórę, likwiduje powierzchowne zmarszczki i spłyca głębokie zmarszczki. Skóra jest nawilżona, napięta, pełna witalności i blasku .

Substancje czynne w ampułce: kwas hialuronowy, ekstrakt z sorgo, hydrolizowane białka pszenicy.

JAK DZIAŁA COOLIFTNG?

CooLifting® wykorzystuje przepływ CO2, powodując lokalne rozszerzenie naczyń krwionośnych, zmiany powinowactwa hemoglobiny do O2 (efekt Böhra), lokalną regulację pH i wzmocnienie procesu lokalnej lipolizy.

CooLifting® aplikuje CO2 pod bardzo wysokim ciśnieniem, osiągając bezpośrednie i pośrednie korzyści poprzez mechaniczną stymulację fibroblastów oraz poprzez wprowadzanie dużych ilości CO2 i składników aktywnych w głąb skóry w bardzo krótkim czasie.

CooLifting® aplikuje CO2 w bardzo niskiej temperaturze w bardzo krótkich impulsach, w celu wywołania skurczu naczyń krwionośnych i skurczu tkanek. Analizowane obydwa te zjawiska w całości powodują rozszerzanie i zwężanie naczyń krwionośnych prowokowane przez CO2 i niską temperaturę (ok. -15⁰C), powodując efekt „pompowania” nazwany „vis-a-paradox”, który jest ważny dla lokalnego oczyszczenia z toksyn i odpowiedniego natlenienia tkanek.

CooLifting® jako TDS (transdermic delivery systems): pozwala składnikom aktywnym na łatwiejszą penetrację warstwy rogowej naskórka.

Zabieg najlepiej wykonać w dniu imprezy bądź dzień przed. Pierwszy zabieg bankietowy może być wstępem do wykonania terapii utrwalającej efekt czyli 4-6 sesji co tydzień w celu uzyskania efektu odmładzającego: intensywna stymulacja syntezy kolagenu i elastyny, regeneracja skóry, poprawa jakości i tekstury skóry.

Efekty zabiegu Coolifting:

 

cena zabiegu: 450 zł

cena w pakiecie: min 3 zabiegi – 350 zł

2. PQ AGE – innowacyjny peeling rewitalizująco – liftingujący bez efektu łuszczenia skóry.

Innowacyjność peelingu PQ-Age polega na tym, że zapewnia głęboką stymulację bez naruszenia powierzchni skóry właściwej. To nieinwazyjny zabieg dający efekt podobny do mezoterapii. Gładsza i młodsza skóra widoczna jest natychmiast po zabiegu. Jest to doskonały zabieg poprawiający napięcie wiotkiej skóry oraz redukujący przebarwienia w obrębie twarzy i ciała jak również w przypadku blizn różnego pochodzenia oraz trądziku i blizn po trądziku.

PQ AGE to doskonała propozycja dla osób, które poszukują szybkich, nieinwazyjnych i bezbolesnych technik odmładzająco – liftingujących, zapewniających silną biorewitalizację skóry.

Głównymi składnikami peelingu są cenione w dermatologii substancje, które po raz pierwszy zostały połączone w jednym zabiegu:

– kwas trójchlorooctowy (TCA) w stężaniu od 34% – wygładza, widocznie rozjaśnia skórę, zmniejsza wielkość porów, usuwa przebarwienia i drobne blizny,

kwas kojowy w stężeniu do 5% – znany jest ze swoich właściwości antybakteryjnych, przeciwgrzybiczych i przeciwutleniających. Uznawany za jedną z najskuteczniejszych substancji przy leczeniu plam pigmentacyjnych,

– nadtlenek mocznika w stężaniu do 5% – działa silnie rozjaśniająco,

– koenzym Q10 w stężeniu 10% – eliksir młodości- odpowiada za wytwarzanie i magazynowanie energii w organizmie.

W czasie jednego zabiegu peeling jest wmasowywany 3-5 razy, warstwowo. Podczas ani po zabiegu nie występuje zaczerwienienie, pieczenie, skóra po zabiegu nie złuszcza się. Bezpośredni efekt po zabiegu to widoczna poprawa napięcia i nawilżenia skóry.

W zależności od stanu skóry i oczekiwanego efektu zabieg powinien być powtarzany co 10-14 dni. Zalecana seria około 4-5 zabiegów. Już po jednym zabiegu skóra staje się wyraźnie napięta, nawilżona, rozjaśniona, odświeżona i gładka w dotyku. Wykonywany jako seria terapeutyczna gwarantuje głęboką odnowę, odmłodzenie i silną rewitalizację, stąd PQ-Age nazywany jest “nową skórą”.

3. CELARLIFT – laserowy lifting twarzy.

ClearLift to najbardziej wszechstronny, laserowy zabieg odmładzający. Wyjątkową cechą zabiegu ClearLift jest frakcyjna technika działania, która nie powoduje ablacji skóry. Uniknięcie uszkodzeń zewnętrznej warstwy skóry sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny i co ważne, pozwala pacjentowi natychmiast wrócić do codziennej aktywności. Jest bezkonkurencyjny w zmniejszaniu poszerzonych porów dlatego jest zabiegiem zarówno bankietowym – skóra po zabiegu jest gładka, napięta a zmarszczki ulegaja spłyceniu, ale też wykonywany w serii jest jednym z najsukteczniejszych zabiegów anti-agining. -> https://www.krefftclinic.pl/2019/10/14/laserowy-lifting-clear-lift/

cena zabiegu – twarz – 1000 zł

 

4. VOLITE – zabieg rewitalizująco- liftingujący, głęboka mezoterapia z usieciowanym kwasem hialuronowym.

VOLITE nawilża, likwiduje siatkę drobnych zmarszczek oraz poprawia elastyczność i napięcie skóry. Rozświetla skórę jak żaden inny dotychczasowy zabieg. Nadaje się do rewitalizacji twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i innych części ciała.

Efekty zabiegu widoczne sa od razu po jego wykonaniu, jednak powoduje on długofalowe skutki dla naszej skóry. Kwas hialuronowy podawany w ten sposób stymuluję skórę do produkcji kolagenu i elastyny w związku z tym, wykonywany regularnie pozwala poprawić jakość skóry i spowolnić procesy jej starzenia.

W przypadku tego zabiegu nie musimy obawiać się zmiany kształtu twarzy czy zwiększonej jej objętośći – nie jest to zabieg wypełniający, a rewitalizujący.

Zabieg przeprowadza się, wstrzykując bardzo cienką igłą preparat w skórę właściwą na głębokość ok. 4-5 mm. Dodatek lidokainy do kwasu hialuronowego powoduje, że zabieg nie jest bolesny. Fenomen VOLITE polega na tym, że do uzyskania superefektu wystarcza jeden zabieg, a kolejne dla podtrzymania możemy wykonać dopiero po upływie sześciu – dziewięciu miesięcy.

Wskazaniem do zabiegu jest skóra sucha, zmęczona, wiotka, bez napięcia, z siateczką drobnych zmarszczek. Po zabiegu mogą wystąpić siniaczki, obrzęki czy niewielkie pobolewanie. Objawy ustępują w zależności od indywidualnej tolerancji szybko – do siedmiu dni.

Po zabiegu skóra wygląda na zadbaną i wypoczętą, jest pełna naturalnego blasku, zyskuje głębokie, długotrwałe nawilżenie i elastyczność.

To jeden z ulubionych zabiegów naszych pacjentów 🙂

cena zabiegu:

1 ampułka – 1200 zł

2 ampułki – 2000 zł

3 ampułki – 2800 zł

Zapraszamy do Krefft Clinic na zabiegi bankietowe w dniach:

27.12.2019

30.12.2019

31.12.2019

Zabiegi wykonują: dr Marta Saj, dr Katarzyna Krefft i dr Wiktor Czyżak.

Umów się na wizytę :

tel. 666 183 223

e- mail: kontakt@krefftclinic.pl