USŁUGI

Lifting laserowy CLEAR LIFT

ZABIEG LASEROWY CLEAR LIFT

ClearLift to idealna propozycja dla osób bojących się skalpela, a chcących cieszyć się efektem profesjonalnego liftingu twarzy, ale co sprawia, że zabieg ten jest tak wyjątkowy…?

1. INNOWACYJNY SPOSÓB SKUPIANIA ENERGII

Alma Laser ClearLift jest rewolucyjną technologią wykorzystywaną do poprawy kondycji skóry. Działa na zasadzie połączenia dwóch rodzajów laseroterapii Nd:Yag i Pixel Q Switch (1064nm). Krótki impuls o wysokiej energii skupiany jest po pod naskórkiem powodując kontrolowane uszkodzenie mechaniczne w tkance podskórnej, a pozostawiając naskórek nienaruszony.

2. ZERO REKONWALESCENCJI

Z powodu braku ablacji naskórka zalecenia po zabiegu ograniczają się do stosowania kremu z filtrem i od razu po zabiegu można wrócić do swojej codziennej aktywności! Poza lekkim zaczerwienieniem zabieg ten nie wiąże z żadnym widocznym okresem gojenia.

3. BEZBOLESNOŚĆ

Zabieg nie wymaga znieczulenia, jest bezbolesny!

4. DELIKATNA, CIENKA, WRAŻLIWA SKÓRA?

ClearLift to pierwszy zabieg laserowy do wrażliwych części ciała, w tym rąk, szyi, klatki piersiowej i obszaru wokół oczu!

5. UNIWERSALNOŚĆ

Wspaniałą właściwością lasera ClearLift jest to, że można leczyć osoby w różnym wieku i z różnymi właściwościami oraz karnacjami skóry. Zazwyczaj zaleca się Pacjentom od 4 do 6 zabiegów w odstępach kilkutygodniowych.

6. WSKAZANIA

korekcja zmarszczek

wyeliminowanie efektów fotostarzenia

przywrócenie napięcia i jędrności skórze

usuwanie przebarwień

7. SPEKTAKULARNE EFEKTY

Zabieg Clear Lift wykorzystujący możliwości lasera Q-Switch jest jednym ze skuteczniejszych zabiegów frakcyjnego, a co ważniejsze nieablacyjnego odmładzania skóry.

8. ZABIEG MOŻNA WYKONYWAĆ PRZEZ CAŁY ROK

Ogromną zaletą tego zabiegu jest fakt, że można go wykonywać cały rok, nawet latem.