USŁUGI

Jesień – najlepsza pora na laserowe usuwanie żylaków.

Jesień jest najlepszym momentem na pozbycie się żylaków.

Pacjenci często pytają kiedy usuwać żylaki. Odpowiadamy, że im szybciej tym lepiej. Jednak kiedy zaczyna się jesienna szarówka szczególnie naciskamy by wykorzystać chłodniejszą aurę.

Dlaczego?

Po zabiegu laserowego usuwania żylaków zalecane jest stosowanie pończoch uciskowych, co często stanowi istotny dyskomfort, zwłaszcza gdy na dworze jest gorąco, lub gdy chcemy nosić ubrania odsłaniające nogi. Dlatego zachęcamy naszych pacjentów aby właśnie w sezonie jesienno-zimowym podjęli to wyzwanie i poddali się zabiegowy, który skutecznie rozwiąże ich problem. Dzięki temu już podczas kolejnych wakacji będą mogli się cieszyć zdrowymi nogami.

W Krefft Clinic leczymy żylaki korzystając z najnowocześniejszego lasera endowaskularnego z robotycznym systemem PULLBACK i światłowodem radialnym. Laser VascuLife™ dostarcza falę o długości 1470 nm.

VascuLife™ dzięki udowodnionej skuteczności i wysokim profilu bezpieczeństwa, zmienia standard zabiegów wewnątrzżylnych. To inteligenty, zrobotyzowany system, który pozwala na dostosowanie optymalnych parametrów zabiegowych, zwiększając tym samym szybkość i jakość przeprowadzanej procedury. Unikalny system sterowania mechanicznego oraz dioda emitująca promieniowanie o długości fali 1470 nm, pozwalają na kompleksowe i precyzyjne leczenie żył odpiszczelowych wielkich i małych (GSV, SSV).

Dlaczego jest to ważne dla Ciebie jako pacjenta?

  • Regulowana prędkość naciągania światłowodu pozwala skrócić czas zabiegu, a tym samy zwiększyć komfort pacjenta.
  • System PULLBACK gwarantuje pełną kontrolę nad ilością energii przekazaną na każdy centymetr żyły, tym samych chroniąc pacjenta przed oparzeniem.
  • Laser radialny pozwala zamknąć żyłę przy minimalnej skutecznej energii ograniczając uraz termiczny tkanek sąsiadujących z zamykaną żyłą (przede wszystkim nerwów oraz skóry).

Przeczytaj jak wygląda laserowe usuwanie żylaków.

Zacznij od badania USG doppler, aby ustalić rodzaj oraz zakres zabiegu.

Umów się na wizytę pod nr: 666183223

LUB

Umów się online

Michał Krefft - ZnanyLekarz.pl