USŁUGI

AquaGold® Fine Touch™ we Wrocławiu w Krefft Clinic

Co to jest zabieg AquaGold® Fine Touch™?

AquaGold® Fine Touch™ to urządzenie do mikroiniekcji, które dostarcza indywidualnie stworzoną dla każdego pacjenta mieszankę produktów w głąb skóry. Urządzenie AquaGold® zawiera cienkie, puste w środku igły z 24-karatowego złota, które służą do tworzenia maleńkich nakłuć w skórze i wprowadzania produktów pod jej powierzchnię. Zabieg AquaGold® stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, poprawia gęstość i teksturę skóry, zmniejsza rumień i widoczność drobnych zmarszczek dodatkowo zwęża pory i zwiększa nawilżenie.

aquagold 2

Czy Aquagold jest zatwierdzony przez FDA?

AquaGold to aplikator do mikroigłowania, zatwierdzony przez FDA (Food and Drug Administration) i jest on przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego.
Zabieg ten wykonywać mogą tylko lekarze.

Jakiego rodzaju produkty można wstrzykiwać przy użyciu AquaGold®?

Mieszanka produktów stosowanych za pomocą urządzenia AquaGold® jest dostosowywana do potrzeb każdego pacjenta w oparciu o jego problemy i cele estetyczne. Produkty, które można włączyć do indywidualnie dobranej mieszanki, to m.in. botoks, kwas hialuronowy, PRP (osocze bogatopłytkowe), retinol, witamina C, antyoksydanty, witaminy i czynniki wzrostu.

Jakie obszary ciała można poddać zabiegowi za pomocą Aquagold?

Zabieg Aquagold wykonujemy na twarz, szyję i dekolt, okolice oczu, powieki aż do linii rzęs, usta i obszar wokół nich, grzbiety dłoni.

Czy jestem kandydatem do zabiegu z użyciem urządzenia AquaGold?

Zabieg AquGold należy do tych “uniwersalnych”. Jest on dedykowany zarówno młodszym pacjentom, którzy szukają skutecznych metod profilaktyki starzenia się skóry i którym zależy na uzyskaniu efektu rozświetlonej, zdrowej, nawilżonej skóry jak i dla osób z bardziej nasilonymi oznakami starzenia się skóry jako element walki z nimi.
Dodatkowo zabieg ten świetnie sprawdzi się u osób z rumieniem, początkowymi stadiami trądziku różowatego i problemem suchości skóry.

Czym Aquagold różni się od tradycyjnego mikroigłowania?

Aquagold jest wyjątkowy dzięki ultra cienkim igłom z 24-karatowego złota i systemowi dostarczania preparatów metodą mikroiniekcji. Pozwala to na mikrodozowanie peptydów, witamin, kwasu hialuronowego, PRP czy toksyny botulinowej.
Dodatkowo zabieg jest też przez większość pacjentów oceniany jako prawie bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Od razu po zabiegu pacjentka wraca do normlanej aktywności.

Jakie są efekty po zabiegu?

  • nawilżenie skóry
  • poprawa mikrokrążenia
  • rozjaśnienie skóry
  • działanie antyoksydacyjne
  • wygładzenie zmarszczek
  • zmniejszenie porów
  • redukcja zaczerwienienia
  • odżywienie skóry

Jak często należy powtarzać zabieg AquaGold® Fine Touch™?

Zazwyczaj zaleca się wykonywanie jednego zabiegu na 6 miesięcy.

Jak i gdzie umówić się na zabieg AquGold?

Dr Katarzyna Krefft i dr Marta Saj wykonują ten zabieg w klinice Krefft Clinic we Wrocławiu.

Ile kosztuje zabieg AquaGold?

Cena zabiegu to 1200-1500 zł i uzależniona jest od składu koktajlu tworzonego bezpośrednio przed zabiegiem dla każdego pacjenta.